ΠΑΡΟΥΣίΑΣΗ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚήΣ ΕΡΓΑΣίΑΣ ΤΗΣ α΄ ΛΥΚΕίΟΥ ΜΕ ΘέΜΑ «ΔΙΑΔίΚΤΥΟ: ΦίΛΟΣ ή ΕΧΘΡόΣ;»

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 23 Απριλίου 2013 η παρουσίαση της ερευνητικής εργασίας (project) των τμημάτων της Α’ τάξης του Εσπερινού Λυκείου Βέροιας με θέμα: «ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ: ΦΙΛΟΣ ή ΕΧΘΡΟΣ;» με ταυτόχρονη προβολή της δε παρουσίαση Powerpoint.

Παράλληλα έγινε έκθεση των έργων των μαθητών όπως: αφίσες, κολάζ, σχεδιαγράμματα και γραφήματα.

Η εκδήλωση έλαβε χώρα στο κεντρικό κτίριο του σχολικού συγκροτήματος, παρουσία του δ/ντη του Εσπερινού ΓΕΛ Βέροιας κ. Κούτρα, των καθηγητών και των τμημάτων του Εσπερινού ΓΕΛ Βέροιας.

Την παρουσίαση έκαναν οι μαθητές/τριες:

• Βενιοπούλου Παυλίνα
  • Κουκλανιώτης Δημήτριος
  • Γαλάνη Γεωργία
  • Κουκλανιώτη Ευτυχία
  • Παντούλας Χρήστος

υπό την εποπτεία των υπεύθυνων καθηγητριών

• Αθανασιάδου Μαρίας, ΠΕ06
  • Αρβανιτίδου Ελένης, ΠΕ19 και
  • Μαζαράκης Λαμπρινής, ΠΕ13.

Ακολουθούν φωτογραφικά στιγμιότυπα τόσο από τη φάση υλοποίησης των έργων των μαθητών όσο και από τα τελικά έργα καθώς και την παρουσίαση.

[metaslider id=649]